Data wydarzenia 06.12.2024 godz.
Data wydarzenia 07.12.2024 godz.
Data wydarzenia 08.12.2024 godz.

DRUŻYNA POWRACA!

Psi Patrol Live! powraca do Polski z nową produkcją!

Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda” w 2024 roku z najlepszą rodzinną rozrywką do ERGO ARENY na granicy Gdańska i Sopotu. Na przedstawienia zapraszamy w dniach 6-8.12 2024.

6/12

  1. 10:00
  2. 13:30
  3. 17:00

7/12

  1. 10:00
  2. 13:30
  3. 17:00

8/12

  1. 10:00
  2. 13:30
  3. 17:00

Alter Art Show, Paramount Global’s i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” – produkcję pełną akcji i muzyki, opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon. Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! „Wielki wyścig”, który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy zaprezentować Psi Patrol Live! Wielką piracką przygodę’ publiczności w Polsce”, powiedziała Rachel Karpf, Wiceprezes w Paramount.

„Te postacie są uwielbiane na całym świecie, a my nie możemy się doczekać, aby dzieci i rodziny tworzyły niesamowite wspomnienia, śpiewając i tańcząc podczas tejoryginalnej produkcji muzycznej.”

Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygodyw poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim. Bilety na przedstawienia trafią do sprzedaży 24 listopada na stronie: alterartshow.pl.

Opis:
W Psi Patrol® Live! “Wielka piracka przygoda”, burmistrzyniGoodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem epickiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Od czasu debiutu w 2016 roku, PAW Patrol® Live! obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Pirackie Boogie, pomóżcie pieskom podążać za mapą do skarbu i rozwiązywać zagadki napotkane podczas misji!

Ceny biletów:

Kategoria 1: 249zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 2: 195zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 3: 159zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 4: 125zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 5: 99zł + 5% opłaty serwisowej

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. Szczegóły na: www.alterartshow.pl  

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. Szczegóły na www.vstarentertainment.com.

Paramount Global’s to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne. Więcej informacji na  www.nickpress.com.

Nickelodeon – mający już 44 lata, jest wiodącą marką rozrywkową dla dzieci. Zbudował zróżnicowaną, globalną firmę, stawiając dzieci na pierwszym miejscu we wszystkim, co robi. Marka obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, doświadczenia cyfrowe i lokalizacyjne, publikacje i filmy fabularne. Więcej informacji i grafik jest dostępnych na stronie: http://www.nickpress.com. Nickelodeon jest częścią globalnego portfolio marek rozrywki multimedialnej Paramount (Nasdaq: PARA, PARAA).

Spin Master Corp. Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca światowa firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe doświadczenia związane z zabawą za pośrednictwem trzech centrów kreatywnych: zabawek, rozrywki i gier cyfrowych. Z dystrybucją w ponad 100 krajach, Spin Master jest najbardziej znany z nagradzanych marek jak PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®, jest także globalnym licencjodawcą zabawek dla innych popularnych marek. Spin Master Entertainment tworzy i produkuje fascynujący, wieloplatformowy content we własnym studiu. Współpracuje też z twórcami zewnętrznymi, włączając franczyzę dla przedszkolaków Psi Patrol i wiele innych, oryginalnych programów, krótkich seriali i filmów fabularnych. Firma ma ugruntowaną pozycję w branży gier cyfrowych, a jej podstawą są marki Toca Boca® i Sago Mini®, oferując kreatywne gry i zabawy edukacyjne w środowiskach cyfrowych. Za pośrednictwem Spin Master Ventures Spółka dokonuje inwestycji mniejszościowych na całym świecie w spółki wschodzące i start-upy. Posiadając ponad 30 biur w blisko 20 krajach, Spin Master zatrudnia ponad 2000 członków zespołu na całym świecie. Więcej informacji można uzyskać na stronie spinmaster.com lub na Instagramie, Facebooku i Twitterze @spinmaster.

FAQ / PSI PATROL

CZYM JEST PSI PATROL® LIVE „WIELKA PIRACKA PRZYGODA”

Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda” to wyjątkowe przedstawienie na żywo, idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. Spektakl przepełniony jest znanymi z bajki piosenkami, tańcem i licznymi interakcjami z publicznością.

ILE CZASU TRWA PRZEDSTAWIENIE?

Przedstawienie trwa około 90 minut wraz z 15 minutową przerwą.

I akt – 38 min

Przerwa – 15 min

II akt – 37 min

W JAKIM JĘZYKU JEST PRZEDSTAWIENIE?

Wszystkie piosenki i dialogi podczas Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda” są w języku polskim.

O KTÓREJ GODZINIE NALEŻY PRZYJŚĆ NA PRZEDSTAWIENIE?

Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem show.

CZY PO ZESKANOWANIU BILETU I WEJŚCIU DO HALI MOŻNA Z NIEJ NA CHWILĘ WYJŚĆ?

Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” z budynku nie będą wpuszczane z powrotem do hali.

Dzieci do 2 roku życia: wstęp bezpłatny, bez miejsca siedzącego. Warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu  potwierdzającego wiek dziecka.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim: prosimy o kontakt pod adresem mailowym: niepelnosprawni@ebilet.pl

CZY MOŻNA KUPIĆ BILETY GRUPOWE?

Osoby odpowiedzialne za organizację wyjazdów grupowych prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: bilety@alterart.pl. W celu usprawnienia odbioru biletów oraz wejścia do poszczególnych hal, zachęcamy do przyjazdu na miejsce minimum 45 minut przed rozpoczęciem spektakli.

CZY W TRAKCIE PRZEDSTAWIENIA MOŻNA WSTAWAĆ Z MIEJSC?

Psi Patrol® Live „Wielka piracka przygoda” to przedstawienie pełne muzyki i tańca. Możecie śpiewać i tańczyć razem z nami, ale pamiętajcie, aby nie przeszkadzać innym oraz nie zajmować miejsc w przejściach między sektorami oraz w ciągach komunikacyjnych. W wielkim finale czeka was taneczne szaleństwo, jednak uważajcie, aby nie przekraczać linii bezpieczeństwa wyznaczonej tuż przed sceną.

 

Bilety

Bilety na przedstawienia dostępne są na stronach eBilet.pl i alterartshow.pl.

Zachęcamy do rezerwacji noclegów w partnerskich hotelach.