UWAGA – IMPREZA ODWOŁANA

KOMUNIKAT W TEJ SPRAWIE ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ 

Wakacyjna gratka dla miłośników rolek i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze sportami wrotkarskimi! Ponownie oddajemy do dyspozycji płytę areny głównej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach.  W ERGO ARENIE czekać będzie 5 stref jazdy, a także instruktorzy.  Na rolkowisku spotykać się będziemy w trzy niedziele lipca (12, 19, 26) oraz trzy niedziele sierpnia (9, 16, 23) w godz. 16.00-19.00 Wejście do hali (A1) od godz. 15.45. Wstęp WOLNY!

Warsztaty pod okiem instruktorów odbędą się tradycyjnie z podziałem tematycznym:

  1. Strefa nauki jazdy (nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie)
  2. Strefa freestyle slalom – nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora.
  3. Strefa nauki jazdy agresiv/urban – strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności. Zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,
  4. Strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej – na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie). W tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki.
  5. Strefa hokeja na rolkach – plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami. Będą się na nich odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.

Po warsztatach zapraszamy do wspólnej, swobodnej jazdy po płycie ERGO ARENY do godz. 19:00.

Sponsorami strategicznymi cyklu są Miasto Gdańsk oraz Miasto Sopot.

UWAGA: w imprezie brać udział może nie więcej niż 150 uczestników, nie ma możliwości wypożyczania sprzętu!

WYTYCZNE SANITARNE COVID-19

REGULAMIN ROLKOWISK 2020