2022 rok siatkarze Trefla Gdańsk rozpoczną od plusligowego starcia z GKS-em Katowice. Drużyna ze Śląska zamelduje się w ERGO ARENIE w środę 5 stycznia, a „gdańskie lwy” z pewnością będą chciały zgarnąć przed własną publicznością komplet punktów. W pierwszym meczu gdańszczan z katowiczanami to gospodarze byli górą, rozstrzygając na swoją korzyść tie-breaka. Zachęcamy do dopingowania zespołu trenera Michała Winiarskiego w pierwszych dniach nowego roku!

Bilety

Bilety na mecz Trefl Gdańsk – GKS Katowice dostępne są na stronie www.gdanskielwy.pl

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.