Dawid kontra Goliat ponownie w ERGO ARENIE! Młodzi, gniewni i piekielnie zdolni szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk w meczu 9. serii PGNiG Superligi Mężczyzn zmierzą się z Mistrzami Polski, uczestnikami elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów – PGE VIVE Kielce.

Gdańskie Wybrzeże to zespół oparty na młodych i perspektywicznych zawodnikach, którzy coraz głośniej pukają do drzwi reprezentacji. Wśród graczy Wybrzeża są m.in. obecni kadrowicze: Mateusz Wróbel, Łukasz Rogulski czy Adrian Kondratiuk. Prowadzeni przez Marcina Lijewskiego gdańszczanie w obecnym sezonie pokazują na boisku atrakcyjny dla oka handball na bardzo wysokim poziomie, a ich mecze trzymają w napięciu do ostatnich sekund.

Rywalem szczypiornistów z Gdańska będą niekwestionowani hegemoni piłki ręcznej. Naszpikowana gwiazdami drużyna, która święci triumfy nie tylko w Polsce, ale i w Europie. PGE VIVE Kielce w swoich szeregach  na niemal każdej pozycji ma zawodników światowego formatu. Wystarczy wspomnieć o byłych, doświadczonych kadrowiczach takich jak Sławomir Szmal, Karol Bielecki i Michał Jurecki. Skład dopełniają gwiazdy europejskich reprezentacji.

W minionym sezonie spotkanie obu tych zespołów przyciągnęło do ERGO ARENY rekordową liczbę kibiców! Jak będzie tym razem? Przekonajmy się już 7 listopada o godz. 20.15.

Bilety

Bilety na to spotkanie kupić można w kasie numer 3 ERGO ARENY (pon. 10:00-16:00, wt. 10:00-20:15) oraz za pośrednictwem systemu Eventim.

Parking płatny: 5 złotych – samochód osobowy, 30 złotych autokar.

Grupy zorganizowane prosimy o zgłaszanie się do 1 listopada na adres mailowy: media@wybrzeze-gdansk.pl

Eventim
Kup bilet