To będzie mecz pełen podtekstów. Gdańsko-gdyńskie pojedynki to coś, co szczególnie przyciąga trójmiejskich kibiców.  Tym razem naprzeciw siebie staną Wybrzeże Gdańsk i beniaminek ligi – Spójnia Gdynia.

Do tej pory w ligowych spotkaniach między tymi zespołami górą byli gdańszczanie. Dla podopiecznych Marcina Lijewskiego będzie to jednak bardzo ważne spotkanie nie tylko w kontekście ligowych punktów, ale także przedsezonowych sparingów. Podczas finału Memoriału Leona Walleranda w Gdańsku zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Gdyni. Dodatkowo, w trakcie tego spotkania poważny uraz wykluczył z gry Huberta Korneckiego. Czerwono-biało-niebiescy są więc głodni rewanżu.

Dla Wybrzeża to już drugi sezon w PGNiG Superlidze. Z pewnością nie jest on łatwy, gdyż gdańszczanie z powodu kontuzji grają w mocno okrojonym składzie. Nie przeszkadza im to jednak w nawiązywaniu walki z topowymi zespołami. Spójnia Gdynia zaś jest beniaminkiem rozgrywek. Gdynianie wciąż płacą frycowe i obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów.

Kto wyjdzie zwycięsko w pierwszych superligowych derbach Trójmiasta? O tym przekonamy się już 12 grudnia w ERGO ARENIE!

Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia, wtorek, 12.12.2017r., godz. 19.00, ERGO ARENA

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

poniedziałek – piątek: 10.00 – 16.00,
w dniu meczu: 10.00 – 19.00

poprzez stronę www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim: salony sieci Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Eventim
Kup bilet
Pakiet 2 mecze
Kup bilet