Z UWAGI NA SYTUACJĘ PANDEMICZNĄ W REGIONIE, TEN KONCERT ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY Z 17.04.2021 NA 31.07.2021. DOTYCHCZAS ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ I BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY W NOWYM TERMINIE.

Prezentujemy stanowisko Organizatora:

Szanowni Państwo,

Z uwagi na nadal trwającą epidemię, przekładamy termin imprezy pt. program „Pali się,bądź czujny” wraz z koncertem Agnieszki Chylińskiej 25 lat na scenie – Warto było szaleć tak” ponieważ Państwa i nasze  zdrowie  jest  najważniejsze.

Jesteśmy Wam wdzięczni za wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na odbycie się imprezy.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

O godzinie imprezy  poinformujemy w późniejszym terminie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy  pod adres:  biuro@wagart.eu

______

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Organizator: Wagart,  biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

Bilety

Sprzedaż biletów: