Szanowni Państwo,

Wracamy do Was z dobrymi wieściami!

Już 31 lipca 2021 , ERGO ARENA,  Gdańsk/Sopot – zapraszamy na pierwszy po tak długiej przerwie koncert Agnieszki Chylińskiej  w ramach jubileuszowej trasy koncertowej  “Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie.

Poniżej kilka niezbędnych informacji dotyczących zbliżającej się imprezy:

BILETY:

BILETY na pierwotny koncert zakupione w 2019, 2020 i 2021 r.  w serwisach eBilet, Eventim, empik/ going i TicketMaster zachowują ważność. Przed koncertem każda z bileterii wyślę właściwy bilet z przypomnieniem.

Karty wstępu zakupione w 2019 i 2020 r. ( kampania społeczna połączona z koncertem), zachowują swoją ważność !!!

Kontakt: biuro@wagart.eu tel. 32 250 62 90

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

HARMONOGRAM IMPREZY :

16:30 – otwarcie wejść dla publiczności

18:00 – kampania społeczna – “Pali się, bądź czujny”

19:00 – koncert

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

– pomiar temperatury ciała przy wejściu do hali ERGO ARENA,

– dezynfekcja rąk,

– obowiązkowa maseczka zakrywająca usta i nos,

– zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy uczestnikami w kolejkach,

–  oświadczenie uczestnika koncertu (do pobrania : https://bit.ly/3wlizlh)

W celu usprawnienia procedury wejścia na teren imprezy masowej ,prosimy o wcześniejsze wypełnienie, podpisanie i dostarczenie oświadczenia w dniu koncertu przy wejściu do ERGO ARENY.

Dziękujemy za wytrwałość, cierpliwość i zachowane bilety.

Organizator: Wagart Warszawa Sp. z o.o. email: biuro@wagart.eu;  tel. 32 2506290

______

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Organizator: Wagart,  biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

Bilety

Sprzedaż biletów: