Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

20 listopada 2021, FAME 12 – największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce!!! 

Federacja FAME MMA przyzwyczaiła już fanów freak fighting’u do tego, że ich wydarzenia zapełniają każdą halę, bijąc jednocześnie europejskie rekordy sprzedaży licencji PPV.

 

Znany z występów w KSW – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek, zmierzy się w walce wieczoru z charyzmatycznym i kontrowersyjnym Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. W co-main evencie reprezentant jednej z najbardziej rozpoznawalnych fit couple w Polsce – Mateusz „Matt Fit Lovers” Janusz zawalczy z byłym członkiem TeamX, idolem nastolatków – Kacprem Blonskym.

 

W pozostałych walkach zobaczymy: 

 

(Walka o pas kategorii 77 kg) Maksymilian „Wiewór” Wiewiórka vs Adrian „Polak” Polański 

Mateusz „Muran” Murański vs Arkadiusz Tańcula 

Marta „Martirenti” Rentel vs Zusje 

Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak 

Maciej „Szewcu” Szewczyk vs Krystian „Krycha” Wilczak 

Kornel „Koro” Regel vs Patryk „Ryba” Karaś 

Anna „Anna IFBB Pro” Andrzejewska vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk 

(Finał turnieju Road To Armia) Adrian Wieliczko vs Jakub „Dragon” Kaczmarski 

Bilety

Bilety dostępne na https://famemma.tv

 

Z biletem VIP otrzymujesz: 

– Dostęp do cateringu. 

– Dostęp do strefy VIP, w której spotkasz swoich ulubionych influencerów, gwiazdy sportu, kina, YouTube’a, Instagrama i TikTok’a. 

– Dostęp do After Party, gdzie czeka Cię wspólna zabawa z zawodnikami i zaproszonymi VIP-ami.

 

Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

 

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

Parking
Kup bilet